ZostawŚlad.pl - testament

start
o serwisie
funkcje
bezpieczenstwo
pakiety
faq
regulamin
kontakt
Ilu funkcji potrzebujesz, by zostawić widoczny ślad – tyle znajdziesz na ZostawŚlad.pl

Wyobraź sobie, że masz dostęp do magicznego miejsca, w którym możesz się zamknąć jak w swojej osobistej samotni lub dzielić to miejsce z Twoimi bliskimi. Wyobraź sobie, że masz dostęp do magicznego miejsca, w którym możesz robić naprawdę wspaniałe rzeczy. Jakie?
Już nigdy żaden z Twoich cennych plików nie zniknie bez powrotu dzięki opcji przechowywania plików w profilu użytkownika. Możesz je potem z powrotem pobierać na swój komputer, mogą one także zostać przekazane automatycznie upoważnionym osobom w przypadku Twojej śmierci lub ciężkiej sytuacji zdrowotnej.

Wrzucaj cenne pliki takie jak zdjęcia, muzyka czy też pliki tekstowe na wypadek zniszczenia i ściągaj je z powrotem bez ograniczeń na swój komputer. Wystarczy, że dokonasz uploadu swoich plików do profilu, a kiedy zajdzie taka potrzeba, ściągniesz je tam gdzie i kiedy tylko będziesz ich potrzebował.

Zachowaj cyfrowe pamiątki i skarby takie jak pliki muzyczne, filmowe czy tekstowe dla swoich bliskich i znajomych. Zabezpieczaj loginy do serwisów i kont mailowych, z których korzystasz. Wiesz pewnie, jak ważne mogą być informacje tam przechowywane. Wiesz też, jak trudno byłoby Twoim bliskim podomykać wszystkie Twoje spraw w Internecie, gdyby nie mieli dostępu do tych loginów. Zapisz najcenniejsze dla Ciebie loginy na swoim profilu, jeżeli umrzesz lub znajdziesz się w trudnej sytuacji zdrowotnej zostaną one przekazane zaufanym osobom, które wskażesz w ustawieniach swojego profilu.
ZostawŚlad.pl przywraca do życia wspomnienia, dzięki możliwości pisania własnych pamiętników i upubliczniania profilu po śmierci użytkownika

Napisz pamiętnik, który będzie odzwierciedleniem tego, kim naprawdę byłeś i takiego, jakim chciałbyś być zapamiętanym- tak, aby każdy kto go przeczyta, mógł odkrywać Ciebie na nowo. Prowadź swój unikalny pamiętnik w formie bloga lub spisując wszystkie wspomnienia w jednym dużym tomie. Stworzony przez Ciebie pamiętnik możesz upublicznić wraz z profilem lub pozwolić, by przeczytali go tylko Ci, których upoważnisz do tego. Sprawdź, jakie to łatwe w ustawieniach swojego profilu.

Pozostaw po sobie niezwykłą pamiątkę w postaci samego profilu, który oprócz pamiętnika i różnych treści w postaci, np. cytatów, może zostać wzbogacony o ważne dla Ciebie pliki multimedialne –takie, jak zdjęcia, muzyka czy pliki tekstowe, które możesz upublicznić wraz z dedykacją dla konkretnej osoby.

Zostaw każdemu ze swoich znajomych i bliskich, osobisty list pożegnalny, w którym umieścisz wszystkie Twoje najszczersze przemyślenia, uwagi, refleksje…. Każdy adresat wiadomości otrzyma swój list pożegnalny w momencie, w którym zostanie uruchomiona procedura upubliczniania profilu.
Masz szansę pożegnać się i podziękować wszystkim, którzy coś dla Ciebie znaczą, dzięki opcji wysyłania wiadomości pożegnalnych oraz upublicznianiu listy podziękowań.
…a także wiele innych funkcji, które będą wdrażane sukcesywnie wraz z rozwojem portalu.
Nie zarejestrowałeś się jeszcze w serwisie?
Dołącz do nas i zostaw po sobie ślad!