ZostawŚlad.pl - testament

start
o serwisie
funkcje
bezpieczenstwo
pakiety
faq
regulamin
kontakt
Twoje bezpieczeństwo i prywatność jest dla nas sprawą najważniejszą.

Zależy nam na tym, aby korzystanie z serwisu ZostawŚlad.pl było dla Ciebie komfortowe i wolne od jakichkolwiek zagrożeń. W tym celu zadbaliśmy o zestaw narzędzi i procedur, które mają zagwarantować dostęp do Twojego konta Tobie i tylko Tobie, bez ryzyka, że któraś część twojego profilu i jego treści trafi w niepowołane ręce.
Połączenie z serwisem jest zabezpieczone przez protokół SSL, który zapewnia uwierzytelnienie serwera poprzez potwierdzenie jego autentyczności certyfikatem X.509, dzięki któremu zyskujesz poufność i integralność przesyłania danych, ochronę przed podsłuchem lub nieuprawnioną modyfikacją. Protokół SSL wykorzystywany jest m.in. przy logowaniu się do internetowych kont bankowych, w profesjonalnych sklepach WWW oraz serwisach, które wymagają bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Poza ochroną przed podsłuchiwaczami, zadaniem SSL/TLS jest przede wszystkim zapewnienie Cię, że połączyłeś się z serwisem ZostawŚlad.pl a nie z serwisem podstawionym przez kogoś innego.
Aby zagwarantować bezpieczeństwo Twoich danych zgromadzonych w profilu, każdy login i hasło jest zaszyfrowany kluczem 256 bitowym, który gwarantuje, że nikt oprócz Ciebie nie będzie w stanie odczytać Twoich danych.
Jednym z głównych założeń przy tworzeniu strony było bezpieczeństwo. Kod strony został napisany w oparciu o profesjonalne rozwiązania informatyczne, które gwarantują niezawodność i maksymalne bezpieczeństwo. Aby mieć stuprocentową pewność, całe oprogramowanie serwisu zostało dodatkowo zbadane przez zespół specjalistów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dane pozostają bezpieczne.
Nie zarejestrowałeś się jeszcze w serwisie?
Dołącz do nas i zostaw po sobie ślad!